Epicor ERP Software

Epicor klientiem

Epicor cieši sadarbojas ar saviem klientiem, gan tiekoties starptautiskajās klientu konferencēs, gan regulāri sazinoties pa e-pastu vai tālruni.

Klientu portāls

Klientu portāls EPICWeb klientiem un partneriem nodrošina piekļuvi papildu resursiem. Apmeklējiet šo atbalsta un resursu centru, lai saņemtu detalizētu informāciju un uzzinātu par apmācības iespējām, pievienotos čatam, programmatūru atjauninājumiem, un skaidrai un konsekventai pieejai jums nepieciešamās informācijas atrašanai un izvēlei.

Piesakieties klientu portālam EPICWeb.

Tīmekļapraides un pasākumi

Epicor piedāvā daudz tiešsaistes pasākumu, kā arī piedalās dažādās izstādēs visā pasaulē. Skatiet Epicor tīmekļapraižu grafiku par plānotajām un pēc pieprasījuma saņemamajām tīmekļapraidēm, kā arī uzziniet detalizētu informāciju par tiešraidēm Epicor pasākumiem un reģistrējieties tiem, tostarp mūsu ikgadējai starptautiskai klientu konferencei “Perspektīvas”.

Lietotāju konference

Epicor starptautiskā klientu konference “Perspektīvas” ir svarīgs ikgadējs mācību un praktiskās pieredzes apmaiņas pasākums. Konference ilgst trīs pilnas dienas, kur papildus sesijām klientiem būs arī daudz iespēju sazināties ar citiem klientiem un Epicor darbiniekiem. Uzziniet vairāk par konferenci Perspektīvas un ieplānojiet dalību tajā jau tagad.

Lietotāju grupas

Papildiniet savas zināšanas un mācieties no savu kolēģu pieredzes. Klientiem ir iespēja pievienoties Epicor gala lietotāju grupai, kuras dalībnieki sazinās savā starpā. Šīs grupas dalībnieki dalās savā pieredzē. Turklāt ir īpašas interešu grupas (Special Interest Group – SIG), kas sastāv no lietotājiem, kuri darbojas kādā noteiktā nozarē. Epicor sadarbojas ar lietotāju grupām, plānojot turpmākos programmatūras attīstības virzienus.

Sazinieties ar savu vietējo Epicor biroju vai sūtiet e-pasta vēstuli uz adresi lv@epicor.com, lai sazinātos ar savā reģionā aktīvajām lietotāju grupām.

Jauninājumi un migrēšana

Uzņēmējdarbība nav statiska, tā atrodas nebeidzamā kustībā. Jaunievedumi, klientu prasības un konkurenti liek uzņēmumam attīstīties kopsolī ar laiku. Epicor izveidoja savu jaunāko uzņēmumu programmatūras paaudzi, lai nodrošinātu, ka klienti var turpināt izaicinājumu pārvarēšanu un izmantot jaunās iespējas savā labā. Lai iegūtu papildu informāciju un izpētītu izmantotās programmatūras attīstības plānu, piesakieties EPICWeb klientu portālā un apmeklējiet jauninājumu un migrēšanas centru. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums būs jānorāda savs EPICWeb lietotāja identifikators un parole, lai pieteiktos šajā vietnē.

 

 © Epicor Software Corporation  
Lietošanas noteikumi |  Konfidencialitātes politika