Epicor ERP Software

Par Epicor

Vairāk kā 20 000 klientu vairāk kā 150 valstīs sadarbojas ar Epicor, lai pēc iespējas efektīvāk pārvarētu uzņēmējdarbības mūsdienu izaicinājumus un spētu sasniegt vēl lielākus panākumus arī turpmāk. Izmantojot risinājumus, kas ir pieejami vairāk kā 30 valodās, Epicor var atbalstīt Jūsu uzņēmumu neatkarīgi no tā, vai Jūs veicat uzņēmējdarbību vietējā, reģionālā vai starptautiskā līmenī.

Epicor programmatūra, kas ir izstrādāta specifisko vajadzību nodrošināšanai vadošajās nozarēs — ražošanā, vairumtirdzniecībā, mazumtirdzniecībā, viesnīcu un pakalpojumu sektorā, piedāvā visaptverošus risinājumus, kā arī zināšanas, kas nepieciešamas, lai palielinātu uzņēmuma darbības efektivitāti un konkurētspēju. Pateicoties vairāk kā 40 gadu ilgai pieredzei novatorisku, atzītu risinājumu sniegšanā mūsu klientiem, Epicor ir kļuvis par spēcīgu un stabilu partneri, uz ko varat paļauties gan tagad, gan turpmāk.

Epicor ERP programmatūras risinājumi ir izstrādāti, lai būtu gan rentabli, gan arī jaudīgi, elastīgi un mērogojami. Turklāt mūsu risinājumi ir izstrādāti tā, lai tie augtu līdz ar jūsu uzņēmumu. Tāpēc klienti, kas Epicor risinājumus sāka izmantot, vēl būdami mazi, var turpināt tos lietot arī tad, kad ir kļuvuši par miljardiem dolāru vērtiem starptautiskiem uzņēmumiem.

Papildinformācija par Epicor programmatūru

Epicor darbojas vairāk kā 60 valstīs visā pasaulē. Sazinieties ar Epicor, lai uzzinātu vairāk par Epicor pārstāvniecību Latvijā.

Lai uzzinātu vairāk par Epicor, lūdzu, aplūkojiet tālāk norādītās saites. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs novirzīs uz korporatīvo vietni angļu valodā.

 

 © Epicor Software Corporation  
Lietošanas noteikumi |  Konfidencialitātes politika