Go Search
 • Planeerimine ja ajaplaneerimine

  Kas teie ettevõte keskendub teenuste osutamisele, toodete valmistamisele, jaotamisele või nende kombinatsioonile on teil ikkagi sisuliselt vaja täpset ja paindlikku ressurssidega varustamise, planeerimise ja ajaplaneerimise vahendit.

  Epicor® mõistab ülemaailmsete ettevõtete, aga ka üksikute ja mitmikettevõtete kompleksseid planeerimise ja ajaplaneerimise vajadusi ning pakub neile klientidele suuremat organisatsioonilist läbipaistvust ja kontrolli.

  Teie ettevõte tegevuseesmärkidele

  • Prognoosimine ja põhitoodangu ajaplaneerimine (MPS - forecasting and master production scheduling) annavad igapäevase kontrolli ning ka pikaajalise planeerimise paremate täitmisaegade ja parema otsuste tegemist saavutamiseks.
  • Nõudmise ja pakkumise juhtimine reaalajas koos materjalivajaduse planeerimise (MRP - material requirements planning) võimalustega, mis sünkroniseerivad klienditellimustest ning prognoosidest lähtuvaid nõudmisi tehases, laos ning väljaspool toimuvaga.
  • Tugev planeerimine ja täpsem planeerimine ning ajaplaneerimine (APS - advanced planning and scheduling) koos visuaalsete tööriistadega, mis on keskendunud ressursside optimeerimisele, võimekusel põhineva planeerimisele, materjali ja välisressursside saadavusele ning muutuste juhtimisele.
  • Projektijuhtimine, mis kasutab detailset prognoosimist, planeerimist, ajaplaneerimist, kuluarvestust ning tarneahela logistikat iga projekti täielikuks kontrollimiseks ja analüüsiks (sh ristanalüüs)
  • Mitme asukoha juhtimine mitme kontori, tehase ja lao või ettevõtte kõikide kombinatsioonide käsitlemiseks.

  Epicor planeerimise ja ajaplaneerimise lahendused pakuvad täielikku komplekti tööriistu ressursside kasutamise maksimeerimiseks optimaalse tulemuslikkuse ja kasumlikkuse saavutamisel.

small-menu-callout.png
small-logo.png