Tööstusharu-spetsiifiline äritarkvara | Epicor
Go Search
 • partners-banner.png
 • Tööstusharu-spetsiifiline äritarkvara

  Epicor® pakub tööstusharu-spetsiifilisi äritarkvara lahendusi tuhandetele ettevõtetele üle maailma. Iga lahendus läheb kaugemale traditsioonilisest ettevõtte ressursside planeerimisest (ERP), et pakkuda finantshaldust, tootehaldust, kliendisuhete haldust (CRM), inimressursside haldust, tarneahela haldust (SCM) ja palju muud.

  Epicor pakub lahendusi, mis on loodud konkreetselt tootmise, logistika, jaekaubanduse, hotellinduse ja teenuste vajadusi arvestades, hõlmates kohandatud äritarkvara kõikehõlmavate tööstusharude ja vertikaalsete turgude jaoks. Üks lahendus ei sobi kõigile, mistõttu võimaldab Epicori ainulaadne nn ärikihtide tasandil lähenemine uue põlvkonna äritarkvara lahendustel toetada ühtaegu nii kõige väiksemaid alustavaid kui ka suurimaid riikidevahelisi ettevõtteid ning eristada tööstusharude eripärasid, alates metallitootjatest ja autoturustajatest ning lõpetades üldiseid äriteenuseid pakkuvate firmade ja kanalitevaheliste jaemüüjatega. Tuvastades vajaduse suurendada geograafilise mitmekesisuse mõju nii äri aastatulule kui ka kuludele, võimaldavad Epicori kõikehõlmavad tööstusharu-spetsiifilised äritarkvara lahendused seljatada konkurente tõhusama töö ja maailmatasemel klienditeenindusega.

  Uue põlvkonna äritarkvara lahendused

  Epicor mõistab tänapäeva kiiresti muutuvat majandust, muutuste üldisi ajendeid ja võimalusi, mida need endaga kaasa võivad tuua. Saame aru, et mõnikord ei ole muutuvatele nõudmistele ja turutingimustele reageerimiseks olemas selgeid juhiseid.

  Parima kvaliteedi ja protsessi tõhususe tagamine ettevõtteüleselt loob maailmatasemel äri, mis võib oma alal uhkustada kliendi rahulolu kõrge tasemega. Epicor lõi uue põlvkonna äritarkvara lahenduse, mis aitab tulemuslikkust äriüleselt optimeerida, hoolimata sellest, kas tegutsete kohalikul, piirkondlikul või globaalsel turul. • Epicor ERP 10 Virtual Tour

  Klõpsake siin , et vaadata Epicori ERP virtuaalringkäiku

small-menu-callout.png
small-logo.png