small-menu-callout.png
small-connect-with-epicor-top.png
Go Search
  • Kes me oleme?
  • Epicori® tarkvara

    Mis määratleb Epicori? Täielik keskendumine turule, mida teenindame. Pühendumine maailmaklassi tarkvara ja uuenduslike tehnoloogiate pakkumisele. Globaalne infrastruktuur ja kogemus, et toetada tekkivaid ärisid, piirkondlikke ühinguid ja ülemaailmseid ettevõtteid. Pühendumine esmaklassilisele klienditeenindusele ja kliendi rahulolule. Meil on tugevus, visioon ja elujõud, et olla pikaajaline äripartner. Pühendumus asetada meie kliendid kõige selle keskpunkti, mida teeme.

    Enam kui 20 000 klienti rohkem kui 150 riigist toetuvad  Epicori tarkvara abile tänapäeva äri väljakutsete vastuvõtmisel ja tulevikus veelgi suurema edu saavutamisel.  Äritarkvaraga , mis on saadaval enam kui 30 keeles, saab Epicor teie organisatsiooni toetada, olenemata sellest, kas juhite äri kohalikul, piirkondlikul või rahvusvahelisel tasemel.

    Loodud vastama põhitegevusalade –  tootmine logistika teenused ja jaekaubandus – ainulaadsetele vajadustele, pakub Epicori tarkvara tööstusharu juhtivaid täislahendusi ja valdkonnakompetentsi, mida vajate töö tulemuslikkuse suurendamiseks ja konkurentsieeliste saavutamiseks. Enam kui 25-aastase kogemusega uuenduslike ja auhinnatud lahenduste pakkumises on Epicor tugev ja stabiilne partner, kellele saab toetuda nii praegu kui ka tulevikus.

    Epicori ERP ja tarkvaralahendused on soodsad, olles samal ajal ülimalt võimsad, paindlikud ja skaleeritavad. Epicor on pühendunud integreeritud  ERP tarkvara paigutamisele. Lisaks pikaajalist kasvu toetavale skaleeritavusele ja paindlikkusele on Epicori lahendustel laiaulatuslik teenusevalik, mis keskendub ühele eesmärgile. Enamgi veel – meie lahendused kasvavad koos teie äriga, mis võimaldab väikselt alustanud klientidel jätkata Epicori ERP ja tarkvaralahenduste kasutamist ka siis, kui nad on kasvanud miljardidollariliseks globaalseks ettevõtteks.