small-menu-callout.png
small-connect-with-epicor-top.png
Go Search
 • Epicor® Software Corporation, ülevaade

  Asutatud

  1972

  Peakorter

  804 Las Cimas Parkway
  Austin, TX 78746
  USA

  Telefon

  +1.512.328.2300+1.512.328.2300 või +1.800.999.1809+1.800.999.1809

  Omanikud

  Eraettevõte

  Käive

  $0.9 billion

  Töötajaid

  3,900

  Kontorid

  Äritegevus

  Epicor Software on maailma juhtiv tootmis-, logistika-, jaekaubandus-, hotellindus- ja teenindusettevõtetele tarkvaralahendusi pakkuv ettevõte. Epicor, millel on 20 000 klienti enam kui 150 riigis, pakub integreeritud ettevõtte ressursside planeerimise (ERP), kliendisuhete halduse (CRM), tarneahela halduse (SCM), ettevõtte jaekaubanduse tarkvaralahendusi ja inimressursi haldamist (HCM), mis võimaldavad ettevõtetel tõsta efektiivsust ja parandada kasumlikkust. Epicor pakub laiaulatuslikku teenusevalikut, mille ainus eesmärk on toetada kiiret investeeringutasuvust ja madalat omamiskulu olenemata sellest, kas tegu on kohaliku, piirkondliku või globaalse ulatusega ettevõttega. Lisateabe saamiseks külastage aadressi www.epicor.com.

  Autasud ja tööstuse tunnustused

  Klikkige siia kogu auhindade loendi vaatamiseks.

  Lahendused

  Tootmine
  Sõltumata sellest, mida te toodate, pakub Epicor lahenduse, mis võimaldab tootmisprotsessi organiseerida alates planeerimisest ja hankest kuni töökulude, kavandamise, tootmise, finantside ja enamani. Meie lahendus läheb traditsioonilisest ERP-st kaugemale, hõlmates kliendisuhete haldust, ärianalüüsi ja elektroonilist kaubandust. Kõige tähtsam on see, et Epicori tootmislahendused haldavad sujuvalt keerulisi nõudmisi, nagu tellimustööna konfigureerimine, ja korduvaid nõudmisi, nagu lattu valmistamine, pakkudes mitmekesisust, mis toetab tõeliselt kombineeritud tootmiskeskkonda.

  Logistika
  Epicori logistikalahendused kiirendavad tellimusest tarnimiseni tsüklit, tagavad kiirema juurdepääsu andmetele, mida vajate, et suurendada laovarusid, parandada klienditeenindust ja tõsta kasumlikkust. Lahenduse osade hulka kuuluvad laiaulatuslikud tarneahela halduse vahendid tellimuste sisestusteks, ostmiseks ja ladustamiseks ning lisaks veel täiustatud tarneahela teostamise võimalused, nagu laohaldus. Laiendatud väärtusahelat toetavad nii kliendi- kui ka tarnijasuhete haldus ning finantsid ja tegevuse ärianalüüs pakuvad lisatuge.

  Jaekaubandus
  Müügi edendamine, klienditeeninduse parandamine ja mitmekanaliliste ettevõtete viimine uutele kasumlikkuse tasemetele on eduka jaekaubandusettevõtte juhtimise alusteks. Epicori jaemüügi lahendused pakuvad jaemüüjatele edu saavutamiseks vajalikke reaalajalisi vahendeid. Nende vahendite hulka kuuluvad müügikoha, kaupluse ja kontorisüsteemid ning ühendussüsteemid, mis seovad mitmeid kaupluseid ettevõtte rakendustega ja omavahel.

  Hotellindus
  Vähesed tööstused on konkureerivamad kui hotellindus. Epicori hotellinduslahendused pakuvad tööde täiustamiseks, kasvu haldamiseks ja kasumlikkuse tõstmiseks vajalikke vahendeid. Nende hulka kuuluvad laiaulatuslik haldus, kontor, finantsid ja ärianalüüs.

  Teenused
  Kiirelt liikuvas maailmas, kus domineerivad teenused, pole teenindussektori võimalused ja väljakutsed kunagi suuremad olnud. Pole tähtis, kas pakute finants- või professionaalseid teenuseid või olete mittetulundusühingus, Epicori teenuste lahendused aitavad teil saavutada veelgi suuremat edu. Pakkumiste haldusest projektiaruandluseni, tulemuste andmisest ressursihalduseni – meie lahendused moderniseerivad kõiki teie teenindusorganisatsiooni aspekte.

  Globaalsed teenused ja tugi

  Epicor ulatub üle kogu maailma. Meie Ameerika, Euroopa, Lähis-Ida, Aafrika ning Aasia ja Vaikse ookeani piirkondade kontorites töötab enam kui 4000 pühendunud professionaali. Töötades ööpäevaringselt tegutseva ühinenud globaalsete teenuste/toe infrastruktuuriga, teenindavad meie inimesed enam kui 30 keeles rohkem kui 20 000 klienti 150 riigis. Epicori tugikeskused kõikides suuremates tegutsemispiirkondades aitavad kindlustada, et meie kliendid saavad vaid kõige kõrgema kvaliteediga tooteid ja teenuseid.

  Tuginedes ületamatule keskturu kompetentsile, arendas Epicor välja äärmiselt struktureeritud rakendusmetoodika Signature. Tuhandete projektidega, millega on seotud olnud sajad konsultandid, järele proovitud Signature võimaldab meil järjepidevalt tarnida efektiivseid, hästi korraldatud rakendusi klientidele üle kogu maailma.

  Logistikakanalid

  Epicori tooteid müüakse keskturu ettevõtete unikaalsete vajaduste rahuldamiseks loodud hübriidlogistika kanali kaudu, kuhu kuulub üle 300 volitatud partneri kogu maailmast. Epicori lahendusi müüakse globaalselt otseste müügiesindajate ja lisaväärtuse edasimüüjate kaudu.

  Lahenduste pakkujad

  Epicoril on globaalne võrgustik, mis koosneb enam kui 60 sõltumatust tarkvara edasimüüjast, kes pakuvad oma lahendustele täiendavaid tooteid. Epicori lahenduste pakkujatel on lai valik sujuvalt integreeritud rakendusi ja rakenduste laiendusi, et pakkuda Epicori klientidele laiaulatuslikku ja äraproovitud lahendust.