Epicor ERP Software
   Global Sites

Tehnoloogialahenduse partner:  Microsoft

Epicoril on sügavad ja pikaajalised suhted Microsoftiga. Microsofti tehnoloogiate järjekindla varasema kasutusse võtjana on Epicor loonud Microsofti tööriistu kasutades ärilahendusi enam kui kakskümmend aastat. Epicor on pühendunud oma klientide varustamisele tööstusharu juhtivate tarkvaralahendustega ning meie võimet seda pakkuda on tugevdanud meie partnerlus Microsoftiga.

Epicori keskendumine uute tehnoloogiate hindamisele, mõistmisele ja võimendamisele meie klientidele mõõdetavate tegevuseeliste andmiseks ei ole positsioneerinud Epicori mitte ainult kui tehnoloogilise uuendaja vaid on samuti tekitanud Microsoftis soovi lasta Epicoril vormida nende tehnoloogia suunda. Epicor osaleb pidevalt Microsoft Technology Adoption Programs (TAPs) programmides, mida pakutakse väga vähestele eliitpartneritele. Läbi selliste programmide saab Epicor juba varakult juurdepääsu uutele tehnoloogiatele ning kõikidele põhjalikuks toote arenduseks vajalikele tööriistadele, kuhu kuuluvad beta tooted arendamise ja testimise jaoks ning täpsem tehniline informatsioon.

Microsoft on tunnistanud Epicori juhtpositsiooni ja innovaatilisust tarkvara arendajana pärjates Epicori aastal 2001 tiitliga “ERP Solution of the Year” ning aastal 2003 nimetusega “.NET Application of the Year” Lääne Euroopas. Epicor leidis tunnustust ühena finalistidest Global ISV of the Year aastatel 2004 ja 2007.

Toetudes meie pikaajalisele partnerlusele jätkavad Epicor ja Microsoft integreeritud Microsofti-põhiste lahenduste pakkumist selleks, et aidata kesk—turu ja korporatiivkliente langetada nende omamise kogukulu, saavutada suuremat tegevuskiirust ning saada suuremat investeeringu tootlikkust.

Office Business laiendab ettevõtte tarkvaralahenduste ulatust ja väärtust

"Meie eesmärk on muuta meie klientidele võimalikult lihtsaks kasutada efektiivsemalt Epicori rakendustes sisalduvat informatsiooni võimaldades kasutajatel ilma tõrgeteta tegutseda olulise ja õigeaegse informatsiooniga igal pool ja igal ajal, mil neil seda vaja läheb.”
James Norwood, Asepresident, Toote turundus, Epicor

Juhtiv ISV parendab tehnoloogilisi võimalusi ning kergendab nende kasutamist keskmise suurusega ettevõtete poolt

"Visual Studio 2005 ning .NET Framework 2.0 funktsioonides on selline sügavus ja ulatus, et meil on võimalik teha igasuguseid asju oluliselt kergemini."
Bart Elia, Tarkvara arhitekt, Epicor

ERP tarkvara pakkuja annab klientidele tugeva tsentraliseeritud IT infrastruktuuri juhtimise

"Lõimtöötluse tõttu oleme me olnud mõnes valdkonnas näinud 200-300 protsendilist kasvu.”
Hakan Ebersjo, Toote turunduse direktor, Epicor

 related information

"Epicor has consistently pushed the envelope on leading edge Microsoft technology adoption; this has enabled Microsoft to showcase how emerging technologies are applied to solve real life business problems."

Kevin Johnson
President of Platforms & Services Division at Microsoft

Watch the video

 


© Epicor Software Corporation Esileht |  Investorite Haldus |  Partnerid |  Privaatsus |  Sisukaart
Kasutajatingimused |  Privaatusus Tööstusharud |  Lahendused |  Tooted |  Ettevõte |  Kliendile |  Teenused |  Töökohad
Tööstusharud
Lahendused
Tooted
Ettevõttest
Kliendile
Teenused
Töökohad