Go Search
 • Představení nové verze aplikace Epicor® ERP
  Urychlení růstu prostřednictvím vylepšeného řízení nákladů a zvýšené spokojenosti zákazníků

  Společnost Epicor je připravená pomoci organizacím využít výhod měnících se ekonomických trendů prostřednictvím nového zásadního vydání své sady řešení pro plánování podnikových zdrojů příští generace. Nejnovější vydání této sady společnosti Epicor nabízí značné výhody zaměřené na snižování nákladů, vylepšování procesů a přístupnost zákazníků – uvedené přední priority k dosahování zotavení firem a jejich růstu. Projděte si celý seznam softwarových řešení společnosti Epicor.

  Software ERP společnosti Epicor příští generace představuje pro firmu mimořádnou příležitost měnící její pozici. Řešení společnosti Epicor se přizpůsobují způsobu, jakým dnes lidé pracují, je připravený pro firmy, ale přesto se přizpůsobuje změnám. Jedná se o jednoduché koncové řešení pro firmy.

  Co je Enterprise Resource Planning (ERP)?

  Šité na míru vašemu odvětví

  Současná řešení Epicor ERP pomáhají středně velkým organizacím, divizím a pobočkám společnosti Global 1000 maximalizovat jejich nejdůležitější prostředky k zajištění ziskového rozvoje a jsou k dispozici pro řadu průmyslových sektorů včetně výroby, distribuce, služeb, ubytovacích a stravovacích zařízení a maloobchodu. Tato řešení pro každý ze sektorů nabízejí v rámci každého z průmyslových odvětví podrobné funkce. Podívejte se, proč je řešení Epicor ERP vynikající volbou pro vaše průmyslové odvětví. Další informace

   

     

  Podpora globální společnosti

  Pokud vaše společnost podniká v globálním měřítku, ať již jako nadnárodní podnik, podnik s jediným závodem v jiné zemi nebo pouhý obchodní partner – všimnete si, že k dodržování souladu s legislativou a efektivnímu provozu potřebujete určité funkce. Řešení ERP společnosti Epicor příští generace představuje nový druh řešení – takové, které bylo vytvořeno tak, aby odpovídalo požadavkům hlavních světových trhů prostřednictvím konfigurovatelného a nástrojového přístupu a adaptabilní podnikové architektury od samého začátku. Naše řešení se dnes používají ve více než 150 zemích a jsou k dispozici ve více než 30 jazycích.


 • Zeptejte se odborníka ze společnosti Epicorsmall-menu-callout.png
 
small-logo.png