Podniková řešení určená pro konkrétní odvětví | Epicor
small-menu-callout.png
small-logo.png
Go Search
 • industries-banner.png
 • Podniková řešení určená pro konkrétní odvětví

  Společnost Epicor® nabízí odvětvově zaměřený podnikový software tisícovkám společností z celého světa. Všechna řešení přesahují rámec tradičního softwaru pro plánování podnikových zdrojů (ERP) a nabízejí finanční řízení, správu produktů, řízení vztahů se zákazníky (CRM), řízení lidských zdrojů, řízení dodavatelských řetězců (SCM) a další funkce.

  Společnost Epicor nabízí řešení navržená přesně podle potřeb v odvětvích výroby, distribuce, maloobchodu, ubytování, stravování a služeb, včetně přizpůsobeného podnikového softwaru pro široké spektrum odvětví a trhů. Stejné řešení není vhodné pro všechny, a proto unikátní přístup „podnikových vrstev“ společnosti Epicor umožňuje, aby nová generace řešení podnikového softwaru podporovala jak malé začínající firmy, tak i největší nadnárodní společnosti a zároveň nabízela nejrůznější komplexní funkce pro různá odvětví od zpracování kovů, přes automobilový průmysl až po firmy poskytující všeobecné obchodní služby či maloobchodní řetězce. Díky přesnému určení potřeb umožňujících rozšířit geografické rozložení podnikových příjmů i nákladů dovoluje komplexní podnikový software společnosti Epicor, který zároveň přináší vynikající znalost jednotlivých odvětví, získat náskok před konkurencí dosažením efektivnějšího provozu a poskytováním zákaznických služeb světové úrovně.

  Nová generace softwarových řešení pro podniky

  Společnost Epicor dobře rozumí současné rychle se rozvíjející ekonomice, nejčastějším příčinám změn a příležitostem, které vytvářejí. Jsme si vědomi, že v určitých případech neexistuje návod k tomu, jak reagovat na měnící se požadavky a tržní podmínky. Dosažení špičkové kvality a efektivity procesů v rámci celého podniku je základním měřítkem podniků světové úrovně, které se mohou chlubit tím, že určují trend v míře spokojenosti zákazníků. Společnost Epicor navrhla novou generaci podnikového softwaru s úmyslem optimalizovat výkon v rámci celého podniku, ať už funguje na místní, regionální nebo globální úrovni.


 • Zeptejte se odborníka ze společnosti Epicor