Go Search
 • Zjistěte, proč se společnost Epicor® umístila mezi vizionáři ve studii Magic Quadrant pro ERP v kategorii produktově orientovaných firem střední velikosti

 • Přečtěte si celou zprávu od firmy Gartner o tom, která zahrnuje Epicor jako vizionář v Gartner Magic Quadrant pro jedné instance ERP pro Product-Centric středně velkých společnosti.1

  Nejnovější verze našeho řešení nové generace pro plánování podnikových zdrojů (ERP), Epicor ERP verze 10 je postavena na agilní technologii, která eliminuje složitost, a systém ERP se tak snadněji používá, lépe se v něm spolupracuje a reaguje rychleji než kdykoliv předtím. Systém Epicor ERP je navržen jako podpora dnešních klíčových požadavků spolupráce, flexibility nasazení, zrychleného výkonu a široké použitelnosti na různých zařízeních.

  ystém Epicor ERP přináší konzistentní prostředí v jediném řešení ina různých zařízení – od tabletů po počítače – a rozšířené možnosti použití – verze on-premises, cloud nebo spravované služby. Výkonná architektura Epicor ICE Business Architecture, která je jádrem systému Epicor ERP, představuje rámec umožňující organizacím mapovat systém ERP od společnosti Epicor na konkrétní podnikatelské postupy a procesy, aniž by bylo třeba měnit zdrojový kód.

  V současné době si systém Epicor ERP pro řízení svých organizací vybralo více než 5000 zákazníků – od výrobců a distributorů po servisní organizace – z více než 80 zemí světa. Zákazníci si uvědomují výhody řešení ERP, které se snadno používá, oproti předošlé verzi je dvakrát rychlejší a lze jej čtyřikrát lépepřizbůsobit, vyžaduje polovinu hardwaru a zároveň snižuje náklady a složitost podnikání tím, že 100% využívá technologický balík společnosti Microsoft®.

  Prozkoumejte centrum řešení Epicor ERP 10 , kde získáte další informace o novém vizionářském softwaru.  Společnost Gartner ve svých výzkumných publikacích nezmiňuje žádné dodavatele, výrobky ani služby a uživatelům technologií nedoporučuje, aby si vybírali pouze dodavatele s nejvyšším hodnocením nebo jiným označením. Výzkumné publikace společnosti Gartner obsahují názory výzkumné organizace Gartner a nelze je vykládat jako konstatování skutečnosti. Společnost Gartner v souvislosti s tímto výzkumem zříká všech záruk, ať už přímých nebo odvozených, včetně jakýchkoli záruk obchodovatelnosti nebo vhodnosti použití pro konkrétní účely.

  1 Gartner Inc., „Magický kvadrant pro systém ERP jedné instance pro středně velké společnosti zaměřené na produkty“, autoři: Christian Hestermann, Nigel Montgomery, Chris Pang a Michael Guay, 9. prosinec 2015.

 • Návrh řešení Epicor vychází z individuálních provozních potřeb globálních firem, jejich cílem je dokonalost. Uvolňuje ruce zákazníkům, kteří se mohou zaměřovat na klíčové růstové aktivity.

  Pohovořte si s odborníkem »

small-menu-callout.png
small-logo.png