small-menu-callout.png
small-connect-with-epicor-top.png
Go Search
  • company-banner.png
  • Epicor® Software

    Co charakterizuje společnost Epicor? Absolutní zaměření na trhy, na nichž pracujeme. Závazek dodávat špičkový software a inovativní technologie. Globální infrastruktura a zkušenosti pro podporu vznikajících podniků, regionálních korporací i globálních společností. Odhodlání poskytovat prvotřídní služby k dosažení plné spokojenosti zákazníků. Síla, vize a odhodlání stát se dlouhodobým obchodním partnerem. Ale i záruka toho, že náš zákazník bude vždy centrem všeho, co děláme.

    Více než 20 000 zákazníků ve více než 150 zemích se spoléhá na to, že jim software společnosti Epicor  pomůže naplňovat jejich každodenní potřeby a umožní jim dosáhnout ještě větších úspěchů v budoucnosti. Prostřednictvím  podnikového softwaru  dostupného ve více než 30 jazycích nabízí společnost Epicor podporu vaší organizaci – ať už podnikáte na místní, regionální nebo nadnárodní úrovni.

    Software Epicor je navržen tak, aby splňoval specifické požadavky v klíčových odvětvích –  výrobědistribucislužbách a maloobchodu – a představoval kompletní špičkové řešení poskytující odborné znalosti potřebné ke zvýšení efektivity provozu a dosažení konkurenčních výhod. S více než 25 lety zkušeností při poskytování inovativních a oceňovaných řešení zákazníkům je společnost Epicor silným a stabilním partnerem, na kterého se můžete spolehnout v současnosti i budoucnosti.

    Řešení ERP a softwarová řešení společnosti Epicor jsou navržena s cílem dosažení nízkých nákladů a přitom vysokého výkonu, flexibility a škálovatelnosti. Snahou společnosti Epicor je poskytovat integrované nasazování  softwaru ERP. Díky škálovatelnosti a flexibilitě podporující dlouhodobý růst jsou řešení společnosti Epicor doplněna celou řadou služeb, které poskytují jediný bod zodpovědnosti. Kromě toho jsou navržena tak, aby rostla společně s podnikem, a umožnila tak zákazníkům, kteří začínají jako malé firmy, používat i nadále  řešení ERP a softwarová řešení  společnosti Epicor, i když se rozrostou do globálních společností s miliardovým obratem.