small-menu-callout.png
small-connect-with-epicor-top.png
Go Search
 • Základní profil společnosti Epicor® Software Corporation

  Založení

  1972

  Ústředí společnosti

  804 Las Cimas Parkway
  Austin, TX 78746
  USA

  Telefonní číslo

  +1.512.328.2300 nebo +1.800.999.1809

  Výnosy

  0.9 miliard USD

  Počet zaměstnanců

  3.900

  Pobočky

  Viz Výpis sídel společnosti

  Společnost

  Svým 20 tisícům zákazníků ve více než 150 zemích poskytuje integrovaná řešení pro plánování podnikových zdrojů (ERP), řízení vztahů se zákazníky (CRM), řízení dodavatelských řetězců (SCM) a podniková maloobchodní softwarová řešení, která společnostem umožňují zlepšovat efektivitu a zvyšovat ziskovost. Společnost byla založena v roce 1972 a nyní s hrdostí oslavuje 40 let technologických inovací v podobě podnikových řešení zajišťujících přizpůsobivost a flexibilitu, kterou podniky potřebují k získávání konkurenčních výhod. Společnost Epicor nabízí ucelenou řadu služeb a poskytuje jediný bod odpovědnosti. To podporuje rychlou návratnost investic a nízké náklady na vlastnictví bez ohledu na to, zda podniky pracují v místním, regionálním nebo globálním měřítku. Více informací naleznete na webu www.epicor.com.

  Ocenění a uznání v odvětví

  Kliknutím sem zobrazíte celý seznam ocenění.

  Řešení

  Výroba
  Bez ohledu na to, co vyrábíte, společnost Epicor poskytuje řešení, které aktivuje proces výroby od plánování a nákupu až ke stanovení nákladů na projekt, rozvrhům, výrobě, financím a dalším položkám. Naše řešení sahá nad rámec tradičních řešení ERP a zahrnuje řízení vztahů se zákazníky, business intelligence a elektronické obchodování. A nejdůležitější je, že výrobní řešení společnosti Epicor snadno zvládají náročné požadavky, jako je konfigurace podle objednávky plus opakující se požadavky, jako je výroba do zásob, která nabízí univerzálnost podporující kombinované výrobní prostředí.

  Distribuce
  Řešení Epicor pro distribuci urychlují cyklus dodávky na objednávku, poskytují rychlejší přístup k datům nezbytným pro zvyšování obratu zásob a vylepšování služeb a ziskovosti zákazníků. Součásti řešení zahrnují komplexní správu zařízení zásobovacího řetězce pro zadávání objednávek, nákupy a sklady plus pokročilé možnosti realizace schopností zásobovacího řetězce, jako je řízení skladů. Rozšířený hodnotový řetězec podporuje řízení vztahů se zákazníky i dodavateli s robustním finančním i provozním řešením business intelligence, což poskytuje další podporu.

  Maloobchod
  Zvyšování prodeje, zdokonalování zákaznických služeb, zajištění nové úrovně ziskovosti multikanálových podniků – to vše jsou klíče k provozování prosperujícího maloobchodního provozu. Řešení Epicor pro maloobchod poskytují obchodníkům nástroje v reálném čase, které potřebují k dosahování úspěchu. Tyto nástroje zahrnují prodejny, prodejní plochy a systémy back-office spolu se systémy propojení, které spojují více obchodů do podnikových aplikací a navzájem.

  Ubytovací a stravovací zařízení
  Jen v málo odvětvích existuje větší konkurenční boj než v oblasti ubytovacích a stravovacích zařízení. Řešení Epicor pro ubytovací a stravovací zařízení poskytují potřebné nástroje pro upřesňování operací, řízení růstu a vylepšování ziskovosti Mezi součásti patří komplexní řízení, systémy back-office, finance a business intelligence.

  Služby
  Ve světě jdoucím rychlým tempem, kterému dominují služby, nebyly příležitosti a výzvy pro sektor služeb nikdy větší. Bez ohledu na to, zda působíte ve sféře finančních nebo odborných služeb nebo v neziskových organizacích, řešení služeb společnosti Epicor vám pomohou zajistit ještě větší úspěch. Od řízení cenových nabídek až k řízení financí projektu a zapojení dodávek do řízení zdrojů usnadňují naše řešení všechny aspekty vaší servisní organizace.

  Globální služby a podpora

  Společnost Epicor pokrývá celou zeměkouli s více než 4000 špičkovými odborníky v pobočkách po celé Americe, Evropě, Středním Východě, Africe a asijské oblasti Tichomoří. Při práci ve sjednocené globální infrastruktuře služeb a podpory, která běží nepřetržitě, obsluhují naši zaměstnanci více než 20 000 zákazníků ve 150 zemích ve více než 30 jazycích. Centra podpory společnosti Epicor ve všech našich hlavních provozních oblastech spolu s centry pro vývoj softwaru pomáhají zajistit, že naši zákazníci obdrží pouze ty nejkvalitnější produkty a služby.

  Společnost Epicor odvodila na základě své nepřekonatelné odbornosti na středním trhu vysoce strukturovanou metodologii implementace nazvanou Signature. Metoda Signature, která se prokázala v tisících projektů se zapojením stovek konzultantů, nám umožňuje konzistentní dodávání efektivních a správně řízených implementací pro klienty po celém světě.

  Distribuční kanály

  TProdukty společnosti Epicor se prodávají prostřednictvím hybridního distribučního kanálu, který je speciálně vytvořený tak, aby plnil jedinečné potřeby podniků na středním trhu a zahrnuje více než 300 autorizovaných partnerů po celém světě. Řešení společnosti Epicor se prodávají globálně prostřednictvím kombinace přímých obchodních zástupců a prodejců s přidanou hodnotou.

  Poskytovatelé řešení

  Společnost Epicor disponuje globální sítí více než 60 nezávislých dodavatelů softwaru, kteří pro její řešení poskytují doplňkové produkty. Poskytovatelé řešení Epicor nabízejí celou řadu hladce integrovaných aplikací a rozšíření aplikací, které zákazníkům společnosti Epicor poskytují komplexní a prokázané řešení.