Epicor ERP Software
   Global Sites

Školení, kurzy a semináře

Nejdůležitější investice, jakou můžete uskutečnit k zajištění úspěšného zhodnocení vašeho softwarového řešení. Společnost Epicor® v současné době nabízí bohatý a profilovaný obsah vytvořený tak, aby vyhověl vašim specifickým požadavkům na školení. Od on-line kurzů a virtuálních přednášek po plánovitě strukturovaný obsah předávaný ve školících centrech až po školící programy upravené dle specifických požadavků v místě instalace, služby školení a vzdělávání uživatelů Epicor jsou pohotově k dispozici, aby vám pomohly uspět a pokračovat ve vámi zvoleném tempu a způsobem, jaký vám nejvíce vyhovuje. Vedle nákladově efektivních a samoobslužných nástrojů jsou k dispozici návazné školící plány Premier a specializované podklady pro praktická školení, která vám pomohou při plánování upgrade až k úspěšné instalaci.

Znalost hraje zásadní roli při každé implementaci. Vaš organizace zaznamená největší výhody ve fázi, kdy vaši zaměstnanci získají hlubší znalost o softwaru a docílí vyšší produktivity a snadnějších pracovních postupů. Společnost Epicor pomůže vašim zaměstnancům získat tyto zkušenosti poskytnutím školicích programů, Learning and Education programs.

Náš tým školitelů (Education Team) čerpá z širokého rozsahu akademických znalostí a praktických zkušeností. Školitelé jsou odborníci ve svých oborech a mají praktické znalosti aplikace softwaru Epicor v provozních podmínkách, proto dokáží efektivně skloubit zkušenosti předávané na školeních s poznatky z praxe. Naším cílem je vybavit vás novými vědomostmi a praktickými zkšenostmi z každého školení a podpořit vaše nadšení k dalšímu rozvoji a uplatnění vašich znalostí.

Kurzy (Classroom Training)
Epicor poskytuje školící programy pro všechny úrovně v organizační struktuře vaší společnosti, od vrcholového managementu přes střední management po běžného uživatele a klíčové uživatele. Každý specializovaný kurz seznamuje s koncepcí a zprostředkovává praktickou zkušenost – předpoklad k úspěšnému, efektivnímu používání systému.

eLearning
Školící koncepce flexibilní a nákladově efektivní výuky vašich zaměstnanců formou on-line vedených kurzů, proto jsou výhodné z hlediska časové úspory i omezení nákladů na cestovné. Vše co potřebujete je webový prohlížeč, připojení na Internet a 2 hodiny času věnovaného výuce.

Školení u zákazníka (On-Site Education)
My přicházíme s naším školením k vám. Při kurzech vedených u zákazníka naši lektoři předávají zkušenosti na základě prověřené osnovy školení. Kurzy jsou vedeny přímo u vás na pracovišti a jsou výhodné v situacích, kdy ostatní kurzy pořádané na jiných místech nevyhovují vašemu pracovnímu plánu, zejména když potřebujete vyškolit velkou skupinu uživatelů anebo potřebujete zachovat důvěrnost provozních dat na pracovišti. Školení On-Site umožňuje předávání specifických zkušeností významných pro prostředí zákazníka. Náš školící program můžeme upravit tak, aby vyhověl konkrétním požadavkům ve firmě. Kurzy přímo na pracovišti vám ušetří čas i peníze.

Dálkové kurzy (Distance Learning)
Hledáte vyhovující on-line školící program dle vašich požadavků? Výuka probíhající na dálku může být řešením. Uplatnění většinou stejných možností jako v případě eLearning je obohaceno o interakci s jednotlivými zaměstnanci. Dálkové kurzy poskytují přizpůsobitelný plán výuky a pomáhají vašim zaměstnancům získat maximální hodnotu při práci se softwarem Epicor.

Více informací
Přehled plánovaných školení a informace o kurzech se dozvíte na EPICWEB v sekci Školení, kurzy a semináře.

Potřebujete-li asistenci při přihlašování, registraci nebo vyhledávání požadovaných informací, můžete nás kontaktovat na Education@Epicor.com beo na čísle 1-800-999-1809.


Zeptejte se Našeho Epicor Školení, kurzy a semináře Experta
Související Epicor Školení, kurzy a semináře Dokumenty


© Epicor Software Corporation O Epicoru |  Investoři |  Partneři |  Ochrana Osobních Údajů |  Mapa Stránek
Podmínky Používaní |  Zásady Ochrany Osobních Údajů Odvětví |  Řešení |  Produkty |  Společnost |  Zákazníci |  Služby |  Kariéra