Epicor ERP Software

Odvetvia

Riešenia

Nová definícia ERP softvéru

Spoločnosť Epicor poskytuje nový prístup k spôsobu navrhovania, tvorby a používania systémov a podnikových softvérových riešení pre plánovanie podnikových zdrojov (ERP). Zmenili sme povahu ERP softvéru s cieľom maximalizovať produktivitu v každej oblasti organizácie. Pozrite si túto multimediálnu ukážku a objavte nový zmysel pre spoluprácu, kompatibilitu a výsledky s ERP softvérom od spoločnosti Epicor.

Líder v oblasti podnikového softvéru pre konkrétne odvetvia

Softvér Epicor, ktorý je navrhnutý pre jedinečné potreby kľúčových odvetví – výroby, distribúcie, maloobchodu, ubytovacích a reštauračných zariadení a služieb –, poskytuje najpokrokovejšie riešenia typu „end-to-end“ v danom priemysle, ako aj znalosti v odbore, ktoré potrebujete na zvýšenie prevádzkovej efektívnosti a konkurenčnej výhody.

Získajte ešte dnes viac informácií o ERP softvéri a maloobchodných riešeniach od spoločnosti Epicor!Prevziať bielu knihu.

Sledujte spoločnosť Epicor v akcii! Interaktívne prehliadky, vzdelávacie webové prenosy, videá a výstavy po celom svete.

Získajte viac informácií o technológiách ERP novej generácie od spoločnosti Epicor a o inovatívnych funkciách, ktoré tieto technológie poskytujú.

Pozrite si virtuálnu prehliadku produktu Epicor Retail a zistite, ako môže zlepšiť prevádzku a zvýšiť objem predaja.

Súvisiace Multimédiá


© Epicor Software Corporation  
Podmienky používania |  Zásady ochrany osobných údajov