Epicor ERP Software

Nozares

Epicor vairākiem tūkstošiem uzņēmumu visā pasaulē nodrošina nozarēm atbilstošus biznesa vadības risinājumus. Lai tuvāk iepazītos ar Epicor piedāvātajām iespējām, lūdzu, skatīt zemāk Jūs interesējošo nozari.

Katrs no nozares risinājumiem piedāvā daudz vairāk par tradicionālo uzņēmuma resursu plānošanu, nodrošinot finanšu un loģistikas vadību, klientu attiecību vadību (CRM) un piegādes ķēdes vadību (SCM).

Ražošana

Ar Epicor atzītajiem ražošanas programmatūras risinājumiem tiek nodrošināti integrēti reāllaika ERP, CRM un SCM risinājumi gan ražošanai pēc pasūtījuma, gan jaukta tipa ražošanai. Epicor darbība ir koncentrēta uz sadarbības uzlabošanu, nepārtrauktas apstrādes pilnveidošanu un savlaicīgas piegādes nodrošināšanu. Epicor piedāvā risinājumus visiem ražotājiem — gan maziem amatnieku veikaliņiem, gan kompleksu pasūtījumu sastāvdaļu ražotājiem. Galvenās nozares, kurās Epicor piedāvātie ražošanas risinājumi jau ir apliecinājuši savu efektivitāti, ir metālapstrāde, industriālo iekārtu ražošana, elektrotehnikas ražošana un citas.

Vairumtirdzniecība

Epicor nodrošina integrētu un visaptverošu programmatūras risinājumu vairumtirdzniecībai. Izmantojot jau sevi pierādījušās klientu attiecību vadības, finanšu un krājumu vadības iespējas, vairumtirgotāji saņem detalizētu informāciju par jebkuru klientu. Epicor vairumtirdzniecībai nodrošina visu nepieciešamo funkcionalitāti, kas vairumtirgotājam ir nepieciešama, lai 21. gadsimtā gūtu panākumus, tostarp uzlabotu krājumu vadību, kā arī prognozēšanu, izmantojot biznesa datu analīzes (BI) rīkus.

Viesnīcas

Epicor viesnīcu nozarei piedāvā visaptverošu risinājumu, kas ļauj pārvaldīt un racionalizēt praktiski ikvienu darbības aspektu, sākot ar ikdienas pārskatiem, pieprasījumu vadību un krājumu vadību, un beidzot ar finansēm, biznesa analīzi un citām darbībām. Epicor programmatūra viesnīcām likvidē ilgās dubultās manuālās ievades funkcijas, nemanāmi integrējoties īpašuma pārvaldības (Property Management Systems – PMS) un tirdzniecības vietas (Point-of-Sale – POS) sistēmās. Vadošie restorāni, sporta komandas un vairāk kā 70% no pasaules labākajām viesnīcu ķēdēm atzīst šī nozarei atbilstošā risinājuma priekšrocības.

Mazumtirdzniecība

Epicor mazumtirdzniecības risinājumus izmanto simtiem pasaules vadošo mazumtirgotāju, lai strādātu ienesīgāk, produktīvāk un konkurētspējīgāk. Mūsu mazumtirdzniecības risinājumi, kas balstīti uz Microsoft .NET tehnoloģiju, uzlabo uzņēmējdarbības operācijas un nodrošina atbilstību pastāvīgi pieaugošajām mazumtirgotāju prasībām. Epicor nodrošina visaptverošus mazumtirdzniecības vadības risinājumus visiem uzņēmumiem — no reģionālajām ķēdēm līdz starptautiskajiem zīmoliem.

Pakalpojumi

Epicor pakalpojumu sniedzējiem piedāvā visaptverošu risinājumu, kas ļauj uzņēmumiem pārvaldīt cilvēkresursus, organizēt pakalpojumu sniegšanu, racionalizēt finanšu operācijas un analizēt biznesa datus visā uzņēmumā. Izmantojot jaunākos tehnoloģiju sasniegumus, Epicor programmatūra nodrošina pakalpojumu sniedzējiem precīzu reāllaika skatu uz pakalpojumu sniegšanu. Ietvertā uzņēmējdarbības procesu vadība nodrošina elastīgumu, kas ir nepieciešams uzņēmējdarbības attīstībai. Mūsu programmatūras risinājumi ļauj optimizēt uzņēmējdarbības procesus, veicinot peļņas pieaugumu.

Papildinformācija par Epicor risinājumiem nozarēm

Ja Jums ir radušies jautājumi par biznesa vadības programmatūru, lūdzu, zvaniet mums pa tālruni +371 67118469 un saņemiet speciālista konsultāciju vai arī sūtiet savu jautājumu e-pasta vēstulē.

Uzziniet vairāk par Epicor programmatūras risinājumiem nozarēm. Vēršam uzmanību, ka informācija būs pieejama angļu valodā.

 

 © Epicor Software Corporation  
Lietošanas noteikumi |  Konfidencialitātes politika